A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області"

Електронні версії підручників

Електронні версії підручників


 

▪ Інститут модернізації освіти містить освітній контент навчального та науково-інформаційного характеру – електронні версії підручників для 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9-11 класів, посібники, методичні матеріали у форматі pdf. 

   електронні версії підручників

▪ Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України – https://mon.gov.ua/. У розділі Електронні підручники представлена пристойна колекція у форматі pdf. Одних лише Букварів – 11 варіантів. 

 

▪ Найповнішу колекцію підручників, необхідних для успішного навчання, можна знайти на порталі GDZ4YOU. Учні всіх класів знайдуть тут книгу з необхідного предмету. Є можливість вибрати потрібний рік видання та авторів, переглядати книги онлайн або завантажити.

 

▪ На порталі Шкільні підручники зібрані підручники з різних предметів для учнів молодших та старших класів. 

 

▪ Декілька сотень підручників з близько 40 найрізноманітніших дисциплін є в онлайн-бібліотеці Pidruchniki.net. Книги різних видавництв, переважно їх можна завантажити у форматі pdf. Є декілька тестів для підготовки до ЗНО.

 

▪ На сайті видавництва Генеза ви знайдете безкоштовні електронні версії підручників з 1 до 11 класу. Книги доступні для завантаження у pdf-форматі.

 

▪ Бібліотека Портфель надає вичерпну інформацію про книги, зокрема і номер ISBN. На головній сторінці варіантів небагато, проте якщо відкрити вкладку Підручники та вибрати потрібний клас – відкриється повний список книг для цього навчального рівня.

 

▪ Деякі електронні підручники можна знайти на Освіта.ua. 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень